Спартак Вн измъкна победата в София

“Спартак” Варна победи с 2-3 ЦСКА 1948 II в мач от 24-ия кръг на Втора лига.
Първото попадение падна в 20 мин. когато Виктор Митев излезе сам срещу противниковия страж и хладнокръвно го преодоля. В 43-та мин. Валентин Йосков възстанови равенството. След почивката Иван Колев отново изведе “Спартак” напред в 62-та минута, но Стоян Стоичков направи 2-2 в 80-тата мин. Капитанът на „соколите” Янчо Андреев се превърна в герой на гостите с гол в 89-та минута.
След 24-ия кръг „соколите” заемат първа позиция във временото класиране, следвани от Хебър и Етър.
Старши треньорът на „соколите” Васил Петров започна с:
99.Нисторов, 4. Патев, 23. Василев, 3. Ибрям, 2. Боев, 10. Андреев, 13. Исуф, 20. Иванов, 11. Митев, 27. Колев, 7. Бабалиев
Резерви: 12.Славов, 22. Кицану, 45. Начев, 71. Чукалов, 19. Борисов, 14. Любомиров, 9. Сабри

Варненското златно съкровище вдъхновява компютърна игра

Варненското златно съкровище ще вдъхнови млади IT специалисти за създаване на компютърна игра. Инициативата е част от първото издание на Sea Game Jam, организирано от гейм студио Zariba, със съдействието на Община Варна, което започна на 4 март в ИУ.   В него ще участват 70 ентусиасти и професионалисти, а […]