Снимка: ПФК Черно море

Черно море завърши 1:1 при гостуване си на Монтана в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. “Моряците” определено могат да съжаляват, че не взеха трите точки в тази среща, тъй като бяха по-добрия отбор на терена през цялата среща.

В 66-ата минута Сенхаджи откри резултата след центриране от корнер и разбъркване в наказателното поле. В 76-ата минута след добър пробив на Родриго Вилела, топката стигна до Зе Гомеш, който стреля без забавяне и фиксира крайното 1:1.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов, Влатко Дробаров, Виктор Попов, Цветомир Панов, Стефан Велев (69-Исмаил Иса), Васил Панайотов, Илиан Илиев, Родриго Енрике, Родриго Вилела (79-Велислав Василев), Зе Гомеш.

Ремонтни дейности протичат едновременно в осем участъка в район „Аспарухово“

Снимка: ПФК Черно мореИ в съботния ден продължава изграждането но тротоара на ул. „Капитан I ранг Георги Купов“ в кв. „Галата“. В кв. „Аспарухово“ продължават дейностите по изграждането на паркинга на ул. „Средец“ № 22. Ремонти текат и в междублоковите пространства на ул. „Балкапан“, блокове 1-3 и 5-7 и ул. […]