Без победител завърши двубоя между “Янтра” и “Спартак” (Варна) от 32-я кръг на първенството във Втора лига. Двата състава си размениха по един гол на стадион „Христо Ботев“ и разделиха точките.

В 24-ата минута опитният халф на “Янтра” Даниел Гаджев отправи бомбен шут от далечна дистанция, но кълбото се отби в горната греда.

В 59-ата минута “соколите” организираха добра атака, завършила с отличен пробив и перфектно центриране на Даниел Начев към Виктор Митев, който с воле разстреля стража на “Янтра”.

Домакините стигнаха до попадение в 79-ата минута, когато Тони Иванов изравни за 1-1.

Етър падна сензационно на стадион “Ивайло” от Струмска слава с 1-2, което изведе “соколите” на върха във Втора лига.

Ансамбълът ни спечели злато на Световната купа в Узбекистан

Ансамбълът на България в състав Вая Драганова, Женина Трашлиева, Петя Борисова, Елена Георгиева, София Иванова и Биляна Везирска спечелиха златния медал в многобоя на Световната купа в Ташкент. Нашите момичета играха много стабилно днес и получиха за играта си с две топки и три ленти оценка от 27.550т. Вчера в […]