“Спартак” Вн спечели с 0-1 в Симитли

„Спартак” Варна постигна нов успех във Втора лига. Спартаклии победиха “Септември“ Симитли, а единствения гол в срещата отбеляза Янчо Андреев. Капитанът на “соколите” прати топката в мрежата след удар с глава в 28-ата мин.

В 14-ата мин. домакините останаха с човек по-малко след директен червен картон на Васил Калоянов.

Преди изгонването на Калоянов от терена “Септември” имаше две положения, които бяха спасени от Християн Славов.

Съставът на Спартак:

Християн Славов (вр), Иван Пенев, Никола Борисов, Цветан Илиев, Велислав Боев, Архан Исуф, Янчо Андреев (к), Николай Иванов, Георги Бабалиев, Иван Колев, Виктор Митев.

Резерви: Станислав Нисторов, Ибрям Ибрям, Александър Стефанов, Мехмед Сабри, Генади Луго, Георги Георгиев, Даниел Начев, Мартин Янакиев, Георги Божилов.

Черно море записа успех с 3:0 при гостуването си на Арда в Кърджали в мач от 10-ия кръг на efbet Лига. Евгений Сердюк откри резултата в 29-ата минута, а в 31-вата минута Влатко Дробаров покачи на 2:0. Крайното 3:0 оформи Стефан Велев в 51-вата минута. Официален дебют с фланелката на […]