Проведе се лекоатлетически турнир „Ученическа олимпиада“

На 22 май на Стадион „Младост“ се проведе лекоатлетически турнир „Ученическа олимпиада“,като целта на проявата бе да популяризира атлетиката в училищата и да се съхранят традициите на леката атлетика в града.

Организатор на състезанието бе Спортен клуб “Тангра” Варна със съдействието на Община Варна и Декатлон.

Участие в състезанието взеха над 250 деца родени от 2016 г. до 2003 г., занимаващи се с лека атлетика от спортни клубове от град Варна.

За победителите организаторите бяха осигурили медали и грамоти за участие в проявата.

МФК Спартак спечели международния турнир по плажен футбол

МФК Спартак спечели петото издание на международния турнир по плажен футбол, който се проведе на пясъка във варненския квартал “Аспарухово”. Участие в надпреварата взеха още румънския Уест Дева и молдовския Нистру, като трите тима играха по два пъти помежду си. Шампионите на България спечелиха и четирите си срещи. В първата […]