Варненският “Спартак” загуби при визитата си на “Хебър” в Пазарджик. “Соколите” отстъпиха с 1-2 срещата от 30-ия кръг на Втора лига. Томислав Папазов се разписа с глава в 9-ата минута след перфектно центриране на Евгени Игнатов. В 19-ата мин. “Спартак” имаше шанс да изравни, но Сабри стреля във вратаря. В 60-ата минута Веселин Любомиров получи втори жълт картон и бе изгонен от главния съдия Неделчо Гаджалов. С човек по-малко варненци допуснаха втори гол в 65-ата мин. Евгени Игнатов бе изведен добре и не сбърка с плътен удар. Силите на “Спартак” стигнаха единствено за почетно попадение, дело на Даниел Начев, който се разписа с удар по тревата в 86-ата мин.

Започват кампаниите „Не шофирай, ако си пил“ и „Без дрога на пътя: Последната магистрала“

Започват кампаниите „Не шофирай, ако си пил“ и „Без дрога на пътя: Последната магистрала“, организирани от дирекция „Превенции“ към Община Варна, в партньорство с ОД на МВР-Варна.   В рамките на първото събитие от инициативата доброволци имаха възможност да наблюдават демонстрация на изследване с полеви тестове за употреба на алкохол […]